O nas

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości zarówno dla małych firm jak i spółek prawa handlowego.

Nasz zespół tworzą księgowi z wyższym wykształceniem uzyskanym na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i ukończonymi studiami podyplomowymi w zakresie rachunkowości. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów. Współpracujemy również z doradcą podatkowym, specjalistami z różnych dziedzin prawa min. prawa handlowego, cywilnego i specjalistami w zakresie odzyskiwania wierzytelności.

W imieniu naszych klientów zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw, rachunkowością, obsługą kadrowo-płacową, składaniem wszystkich wymaganych prawem deklaracji, kontaktami z urzędami skarbowymi, ZUS i innymi instytucjami uprawnionymi do kontroli firmy.

Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić kwalifikacje oraz rozwijać technologie informatyczne w zakresie usług księgowo-podatkowych, obsługi kadr oraz ZUS.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę specyfikę firmy i najwygodniejszą dla obu stron formę współpracy.

Zapraszamy do współpracy.

Marta Burzawska